29 września 2013

Passion DIY: kartka okolicznościowa for HIM

To już ostatni dzwonek! Jutro Dzień Chłopuszków i jeśli jeszcze nie udało Wam się czegoś dla nich zorganizować, to mam dla Was małą propozycję. Trochę banalnie i staroświecko, ale z pomysłem: kartka (lub jak kto woli laurka) w iście męskim wydaniu. W jej wnętrzu możecie ukryć spersonalizowane życzenia lub po prostu miłą sentencję :)


Bądź kreatywna


Moją wersję koszulowej laurki wykonałam przy użyciu papieru do drukarki i pakowania prezentów. Początkowo obawiałam się, że efekt końcowy nie będzie najlepszy, ale myślę, że wyszło całkiem przyzwoicie. Postanowiłam jednak wykorzystać ją jako element dekoracyjny opakowania i przytwierdziłam ją do prezentu. We wnętrzu koszuli umieściłam oczywiście kilka miłych słów i już nie mogę się doczekać jutrzejszego dnia, by wręczyć prezent mojemu Wybrankowi.


Dobra zabawa to podstawa


Czego potrzebujecie?
  • papier x 2 (dowolny format, kolor, faktura)
  • nożyczki
  • klej
  • coś do pisania
  • 10 minut wolnego czasu
Wykonanie jest naprawdę bardzo proste i wymaga minimum umiejętności manualnych. Po szczegóły i tutorial odsyłam tutaj --> KLIK lub KLIK


Dobra zabawa i satysfakcja gwarantowane! Czułam się wybornie tworząc tę błahostkę i oczyma wyobraźni widziałam już minę mojego Niemęża. Zakładam, że ten miły gest doceni każdy obdarowany, a Wy poczujecie się niezwykle dumnie, że wykonałyście go w 100% samodzielnie.


Pamiętajcie również o innych mężczyznach w Waszym otoczeniu!!! Niech Wasz najlepszy kumpel, brat lub tata także ma okazję poczuć się wyjątkowo :) 

Tekst opublikowany również na PNK

10 komentarzy: